Mountainboarding
Snowboarding
  Akcie  |  Mountainboard  |  Snowboard  |  Organizácia  |  Galéria  |  Linky  |  Kontakt
Asociacia a jej cinnost Činnosť

1. Počas letnej sezóny členovia asociácie pracujú na vytvorení slovenského centra mountainboardingu v Kálnici - budovanie trate na boardercross. Od roku 2004 v Kálnici organizujeme preteky s medzinárodnou účasťou.

2. Počas zimy sa v rámci zimenj prípravy konajú víkendové zájazdy do slovenských lyžiarskych stredísk pre lyžiarov a snoubordistov, členov i nečlenov.


Ciele

Cielom Slovensej asociacie mountainboardingu je v prvom rade oboznamovat siroku verejnost s tymto novym a zaujimavym sportom, organizovat sutazne aj nesutazne podujatia, sprostredkovat kazdemu zaujemcovi moznost jazdy pod odbornym dohladom a s adekvatnym vybavenim. SAM sa zameriava na celkovy telesny rozvoj svojich clenov a navsetvnikov podujati, ako su vikendove vylety v zime pre snoubordistov a lyziarov, gulickove turne a dalsie. Vdaka stedrym sponzorom a moznosti ziskat 2% dani z prijmu od ludi a firiem mame uz zaklad letnej aj zimnej vybavy, ktora je k dispozicii clenom - mountainboardy, chranice, sneznice, teleskopicke palicky, celove lampy, lavinove sety (lopata, sonda, pipak), ktore si mozu zapozicat aj neclenovia.

Clenstvo

Členom Slovenskej asociácie mountainboardingu sa može stať iba zdravý, fyzicky zdatný jedinec, ktorý sa preukáže chuťou aktívne sa zúčastňovať na roznych podujatiach a zároveň bude ochotný platiť členský príspevok vo výške 100sk/rok. Príspevky sa použijú na rozvoj mountainboardingu na Slovensku a propagáciu slovenských jazdcov v zahraničí.

V prípade akéhokoľvek (aj seriózneho) záujmu alebo hocičoho iného nás neváhaj kontaktovať! info@dirt.sk

Kontakt

Slovenská asociácia mountainboardingu
Hanulova 3
84101 Bratislava
Slovensko

mail: info@dirt.sk

tel.:
Ifco     +421-908-145 311
Uhliar   +421-903-240 977
Yura    +421-902-161 249
Powerkiting